.
MENU    
     Novice 
     O klubu 
     Vozniki in posadke 
     Koledar dirk 2019 
     Dosežki 2014 
     Dosežki 2013 
     Dosežki 2012 
     Dosežki 2011 
     Dosežki 2010 
     Dosežki 2009 
     Dosežki 2008 
     Dosežki 2007 
     Dosežki 2006 
     Dosežki 2005 
     Dosežki 2004 
     E-mail 
.
Sponzorji    
http://www.revoz.si
http://www.hotelpaka.com
Števec    
 
09.04.2009 
 
  Paralelni Rally Cross Logatec 19. aprila

v soboto 18. aprila popoldan bodo tehnični pregledi in prosti treningi, v nedeljo 19. aprila dopoldan kvalifikacije, od 12 ure dalje dirka na izločanje po divizijah. Letošnja novost je, da se bo 16 najboljših v skupni razvrstitvi na koncu pomerilo še za generalno uvrstitev in točke v generalni razvrstitvi.
Po informacijah organizatorja naj bi letošnja prva dirka potekala v obratni smeri ( levi krog ) kot so do sedaj tako, da pretekle izkušnje na tem dirkališču ne bodo nikakršna prednost.
Je pa vožnja v tej smeri bolj zahtevna, večja je možnost napake, zato bo še bolj zanimivo.
Ekipo V-Racing bosta letos zastopala dva voznika. Nastopila bosta v diviziji 2, avtomobili do 2000 ccm - Matej Grudnik - Renault Clio RS in Mitja Strožič – Ford Escort 2000 RS.
Sandi Boh Mitsubishi Lancer se letos ni odločil za tekmovanje v tej panogi, ampak se bo usmeril le na gorske dirke.

Program nedelja 19. aprila:

URA POTEK DIRKE Opomba
7:30 1. seja žirije
8:00 Sestanek z vozniki Prisotnost obvezna!
KVALIFIKACIJE (vozi se 3 kroge)
8:30 do 10:00 Kvalifikacije 1 Seznam parov bo objavljen 15.04.2009
10:00 do 11:30 Kvalifikacije 2 Seznam parov bo objavljen 15.04.2009
11:30 2. seja žirije
11:45 Otvoritveni ceremonial (govor, himna)

DIRKA (vozi se 3 kroge)
12:00 Šestnajstina (1/16) finala divizija I
Osmina (1/8 ) finala divizija I
Četrt finale (1/4) divizija I
Polfinale (1/2) divizija I
Vožnja za 7 mesto Divizija I
Vožnja za 5 mesto Divizija I
Osmina (1/8 ) finala divizija II
Četrt finale (1/4) divizija II
Polfinale (1/2) divizija II
Vožnja za 7 mesto Divizija II
Vožnja za 5 mesto Divizija II
Polfinale (1/2) divizija IV
Polfinale (1/2) divizija III
Finale za 3 mesto divizija I
Finale za 1 mesto divizija I
Finale za 3 mesto divizija II
Finale za 1 mesto divizija II
Finale za 3 mesto divizija IV
Finale za 1 mesto divizija IV
Finale za 3 mesto divizija III
Finale za 1 mesto divizija III
15 minut premora
DIRKA ZA GENERALNO RAZVRSTITEV (vozi se 2 kroga)
Mali finale - od 9 do 16 mesta (9-16, 10-15, 11-14, 12-13); 2 kroga, na 1 zmago
Mali finale - od 9 do 16 mesta Mali polfinale; 2 kroga, na 1 zmago
Mali finale - za 9. mesto 2 kroga, na 1 zmago
Mali finale - za 11. mesto 2 kroga, na 1 zmago
Za uvrstitev od 1 – 8 mesta - četrtfinale (1-8, 2-7, 3-6,4-5) 2 kroga, na 1 zmago
Za 7. mesto 2 kroga, na 1 zmago
Za 5. mesto 2 kroga, na 1 zmago
Za uvrstitev od 1 – 8 mesta – polfinale 2 kroga, na 2 zmagi
Za 3. mesto 2 kroga, na 2 zmagi
Za 1. mesto 2 kroga, na 2 zmagi
3. seja žirije (5 minut po zadnji finalni vožnji)
Podelitev priznanj 20 minut po finalni vožnji na štartno-ciljni ravnini


>> nazaj

 
admin   
    Language
.
    Slovensko 
    English 
    Deutsch 
.
    Facebook
.
    GHD Rogla
     GHD Rogla 2008 
     GHD Rogla 2007 
     GHD Rogla 2006 
     GHD Rogla 2005 
     GHD Rogla 2004